ПРОИЗВОДИ
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Ние сме посветени на производство на алатки за длабоко процесирање на стакло.
Лента за поддршка на туш и стакло Подлога за приклучок за цевки за екран за туширање Фитинг KA-07-25 | ЗОО
Лента за поддршка на туш и стакло Подлога за приклучок за цевки за екран за туширање Фитинг KA-07-25 | ЗОО
Подлога за поддршка на конекторот за цевки со екран за туширање JY Монтажа KA-07-25, овој тип на конектор за цевки се користи во лентата за поддршка на просторијата за туширање за поврзување на екранот со стаклен туш и цевката.
Конектори за алуминиумска цевка и приклучок за цевки Месинг Мебел за бања KA-2-T | ЗОО
Конектори за алуминиумска цевка и приклучок за цевки Месинг Мебел за бања KA-2-T | ЗОО
JY цевка приклучок Месинг Бања за поставување KA-2-T погоден за цевки 19, 22, 25 mm, приклучок за цевки со три насока, со дебелина од 2,5 mm. Високо квалитетни додатоци за комплет за туширање од месинг.
Конектори за метални цевки и приклучоци за приклучоци за цевки за поддршка на шипката за туширање KA-07A | ЗОО
Конектори за метални цевки и приклучоци за приклучоци за цевки за поддршка на шипката за туширање KA-07A | ЗОО
Фитинзи за приклучоци за цевки за поддршка на туш кабина KA-07A е производител на висококвалитетен приклучок за wallидни цевки. Овој тип на додатоци за цевки со хром е еден дел од лентата за поддршка, за фиксирање на лентата за прицврстување на theидот и тушот.
Безгрумен бар за поддршка на вратата за туширање и Wallидни цевки Панел за поддршка на лентата за фитинзи KA-07 | ЗОО
Безгрумен бар за поддршка на вратата за туширање и Wallидни цевки Панел за поддршка на лентата за фитинзи KA-07 | ЗОО
Фитинзи за шипки за поддршка на туш кабини JY KA-07 се дизајнирани да бидат компатибилни со сите наши шипки од barsид во стакло или стакло во стакло. Се испорачува со завртки за прицврстување од не'рѓосувачки челик и wallидни приклучоци.
ЗА IANИЈАНГИ
Jiangmen Jiangyi Industrial Co., Ltd е основана во 1987 година.
Од основањето, ние сме посветени на производство на алатки за длабоко обработка на стакло (алатки за обработка на стакло)
& стаклен хардвер (стаклени арматури), уживајќи добра репутација во оваа индустрија.

Постојано развивавме, од производство на тркала за мелење стакло, полирање тркала, стаклени алатки до производство на стаклен хардвер (компанија за стаклен хардвер). Ние поседуваме независна фабрика во градот iangиангмен, со површина од 100.000 квадратни метри.

По долгогодишни напори, станавме сеопфатна компанија која ги интегрира Р.& Г, производство и продажба. Нашите производи се високо признати од нашите клиенти низ целата земја и се извезуваат во Југоисточна Азија, Средниот Исток, Европа, Соединетите Држави итн.
 • Нашите услуги
  Професионален тим за претприемничко водство, високо потенцијален интелигентен + развој на индустриски ланец
 • Ограничување на трошоците
  Од витално значење е секој изведувач да не го надминува буџетот и затоа посветуваме најголемо внимание.
 • Обезбедување на квалитет
  Секој проект на кој работиме се проверува за обезбедување квалитет за да ги задоволи потребите на современото општество.
 • Инсталација на опрема
  Нашиот професионален тим може да инсталира секаков вид опрема во готовиот објект како дел од пост-градежните услуги.
 • Нашите услуги
  Професионален тим за претприемничко водство, високо потенцијален интелигентен + развој на индустриски ланец
 • Ограничување на трошоците
  Од витално значење е секој изведувач да не го надминува буџетот и затоа посветуваме најголемо внимание.
 • Обезбедување на квалитет
  Секој проект на кој работиме се проверува за обезбедување квалитет за да ги задоволи потребите на современото општество.
 • Инсталација на опрема
  Нашиот професионален тим може да инсталира секаков вид опрема во готовиот објект како дел од пост-градежните услуги.
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Ако имате повеќе прашања, пишете ни
Име
Телефон
Е-пошта
име на компанија
содржина